שירותים

האני מאמין שלי: 

שנים עבדתי כמרפאה בעיסוק, אך עם הזמן גיליתי שהאהבה הגדולה שלי היא לעבוד עם תינוקות ופעוטות. איזה גיל מקסים זה! החיוך הראשון של התינוק, ההתפכות הראשונה, הזחילה, עמידה, הליכה.... אני מביאה את כל כולי לתהליך העבודה, אני מאבחנת, מדריכה, מכוונת ועובדת בשיתוף פעולה מלא עם ההורים והצוותים החינוכיים. מי שעבד איתי יודע שמקצועיות היא הערך החשוב לי ביותר בעבודתי, וזה מגיע כמובן לצד הרבה חום ואהבה לקטנטנים המתוקים.

מפגש פרטני הורה-ילד

מפגש "אחד על אחד" שלי, אתכם ההורים והתינוק. המפגש כולל אבחון, תרגול עם התינוק והדרכת ההורים. התרגילים משלבים מגע, תנועה וקול. כל אלו מתבצעים באופן חוויתי ובדרך של משחק, באווירה רגועה ונעימה. במהלך המפגש תוכלו לשאול שאלות ולקבל כלים והדרכה להמשך תרגול בבית. הטיפול מותאם לשלב ההתפתחותי ולקצב ההתקדמות האישי של התינוק.

במפגש, אוכל לעזור לכם, ההורים, לאפשר לתינוק לא רק לממש את כל השלבים ההתפתחותיים, אלא לממשם בצורה האיכותית ביותר ולהבטיח התפתחות תקינה מבחינה מוטורית, חושית ורגשית. 

המפגש הפרטני מתאים לתינוקות בעלי התפתחות תקינה אשר נתקלים בקושי בהשגת אבני הדרך ההתפתחותיות כמו: הרמת ראש, היפוך, זחילה, התיישבות, ישיבה, הליכה ולתינוקות בעלי לקויות התפתחותיות.

המפגש יכול להתקיים אצלי או אצלכם, בסביבה הטבעית של התינוק.

לתינוקות יכולת למידה מעולה ובהרבה מקרים הקשיים נפתרים תוך מספר מפגשים בודדים.

 

ייעוץ וליווי התפתחותי במסגרת חוג למשפחתונים ולתינוקיות בגני ילדים

חוגי ליווי התפתחותי ייחודיים המשלבים את הידע שלי כמרפאה בעיסוק וכמלווה התפתחותית לתינוקות.

חוג ליווי התפתחותי לתינוקות מגיל 3 חודשים ועד שלב ההליכה: 

ליווי התפתחותי פרטני לתינוקות המתקיים במסגרת הגן אחת לשבוע. המפגש כולל תרגול "אחד על אחד" שלי עם התינוק ומותאם לגיל ולשלב ההתפתחותי של כל תינוק ותינוק. בדרך של משחק אני עורכת לתינוק היכרות עם מרכיבי תנועה ומצבים חדשים המגרים לתנועה איכותית ומאורגנת וכן, איתור ומתן מענה לקשיים בהשגת אבני הדרך ההתפתחותיות כגון: קושי בהרמת ראש, היפוך, זחילה, התיישבות, ישיבה והליכה.

במהלך המפגש הצוות מקבל ממני הדרכה ובסיום כל מפגש מקבלים ההורים דיווח על הנעשה ובמידת הצורך אילו תרגילים מומלץ לבצע גם בבית. כמו כן, ההורים מוזמנים ליצור איתי קשר ולהתייעץ בכל עת. 

חוג ליווי התפתחותי לפעוטות גילאי שנה + ועד שנתיים וחצי: 

ליווי התפתחותי קבוצתי המתקיים במסגרת הגן אחת לשבוע. החוג נערך בקבוצות קטנות ומשולב באבזרים שונים ובמוסיקה. במהלך המפגשים קיימת התייחסות לכל המערכות המשותפות להתפתחות הילד (מוטורית, חושית, קוגניטיבית) ומושם הדגש לא רק על היכולות התנועתיות אלא גם על איכותן.

 
IMG_6685.JPG