עינת בסול-ליווי התפתחותי בשיטת שלהב
עינת בסול-ליווי התפתחותי בשיטת שלהב
עינת בסול-ליווי התפתחותי בשיטת שלהב
עינת בסול-ליווי התפתחותי בשיטת שלהב

התינוק עדיין לא מתהפך ?

התינוק עדיין לא זוחל ?

התינוק עוד לא הולך ?

התינוק עוד לא נעמד ?

התינוק לא מרים את הראש ?

התינוק עדיין לא מתיישב ?

לעיתים קרובות, אנו כהורים מוצאים עצמנו מתמודדים עם המון שאלות סביב נושא ההתפתחות: מתי הוא אמור להרים ראש? מתי צריך להתהפך? באיזה גיל הוא צריך להתיישב לבד? האם עושה זאת בצורה הנכונה? מה עושים אם עדיין לא התהפך או אינו זוחל או הולך?

שמי עינת בסול, מרפאה בעיסוק ומדריכה מוסמכת לליווי והעשרה התפתחותית לתינוקות בשיטת שלהב - Child'Space‏.  במפגש פרטני של הורה-ילד , אוכל לעזור לכם, ההורים, ליצור סביבה התפתחותית מתאימה שתאפשר לתינוק לממש את שלבי ההתפתחות בצורה האיכותית ביותר.

למי מתאימים המפגשים? 

המפגשים מתאימים לתינוקות עם קשיים מוטוריים, עיכוב התפתחותי, פגים, טונוס נמוך/מוגבר, אי שקט ובכי ולהורים ותינוקות עם התפתחות תקינה שרוצים לקבל הדרכה מקצועית בכל שלב התפתחותי.

המפגשים, מתקיימים באיזור המרכז והשרון, אצלי או אצלכם, באווירה נעימה ותומכת באמצעות תנועה, מגע, תקשורת ומשחק. 

היכן? 

למה חשוב ליווי התפתחותי ?

התפתחותו המוטורית והחושית של התינוק בשנתיים הראשונות לחייו מהווה את הבסיס ליכולותיו העתידיות. התפתחות נכונה ותקינה תשפיע על היכולות המוטוריות, הקוגניטיביות והרגשיות שלו כתינוק ובהמשך כאדם בוגר.

לעתים קרובות, כשהורים חשים שמשהו אינו בסדר עם ילדם הם זוכים לתגובה מהסביבה כמו: "זה יסתדר בעצמו", "כל הילדים הולכים בסוף". במקרים אחרים הבעיות המזעריות נעלמות מעיני ההורים ואינן מטופלות כלל, אך גם הורים שמבחינים בבעיה כלשהי, בדרך כלל אינם מצויידים בכלים הדרושים כדי להבין את מהותה או השלכותיה. 

הנסיון מוכיח שתינוקות שנתקלו בקושי בהשגת אבני הדרך (הרמת ראש, היפוך, זחילה, ישיבה, הליכה) ולא זכו לגירוי המתאים עלולים להפגין בשלב מאוחר יותר קשיים בתחומים שונים כגון: בעיות בשיווי משקל, בעיות במוטוריקה עדינה וגסה (אחיזת עיפרון לא נכונה, קושי בתיאום תנועות שיתבטא במשחקי כדור החשובים כל כך להתפתחות מוטורית וחברתית).  למעשה, תקופה זו מהווה "חלון הזדמנויות" והתערבות מוקדמת יכולה למנוע הרבה מהקשיים הללו.

לפרטים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ ניתן ליצור קשר דרך האתר | einatbasol@gmail.com | נייד:0542500425

  • facebook-square

כל הזכויות שמורות © לעינת בסול

עינת בסול-ליווי התפתחותי בשיטת שלהב